środa, 20 maja 2015

Szczęście

To już półmetek blogowego wyzwania u Uli. Dzisiejszym zadaniem było przedstawienie "szczęścia" na zdjęciu. 
Szczęście każdy pojmuje inaczej, inne rzeczy sprawiają, ze jesteśmy szczęśliwi. Czasami stawiam sobie pytanie "czy jestem szczęśliwa?" i chyba mogę odpowiedzieć na nie - tak. Oczywiście zdarzają się dni, że jest mi smutno czy źle, ale w ogólnym rozrachunku zdecydowanie więcej jest tych dobrych i pozytywnych. Jest co prawda jeszcze wiele rzeczy, które sprawiłyby, że czułabym się bardziej szczęśliwa, ale są to dość odlegle i mało realne sprawy, dlatego zostawiam je w sferze marzeń, a cieszę się tym co mam w tej chwili. 
Jedną z rzeczy, która zawsze sprawia, że czuję się szczęśliwa, a uśmiech samoczynnie wypływa mi na twarz, jest rower.Melancholia jest sprzeczna z jazdą na rowerze


Rower to taki niesamowity pojazd, który gdy tyko na niego wsiadam, sprawia że od razu poprawia mi się humor. Z wiatrem ulatują smutki i troski, jest tylko uśmiech, wiatr w uszach i swobodnie przelatujące myśli. Dla mnie to idealny sposób relaksu i odpoczynku. Więcej o zaletach płynących z jazdy rowerem możecie przeczytać w poście Dlaczego wybrałam rower


Nic nie może równać się z prostą 
przyjemnością jazdy na rowerze


I na koniec króciutki filmik ;) 
A co sprawia Wam szczęście? 

8 komentarzy:

 1. M. z Head Full of Ideas20 maja 2015 13:54

  To prawda, że jest coś takiego w rowerze, że na samą myśl pojezdzenia na nim, od razu mi lepiej ;) to chyba kwestia tego (u mnie przynajmniej), że kojarzy mi się z piękną pogoda, ciepłymi słonecznymi dniami i taki błogim spędzaniem czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie rower kojarzy się z wolnością, swoboda i niezależnością :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję:) Ja nie wyobrażam sobie poruszania się komunikacja miejska, to dla mnie udręka i zszargane nerwy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ile bym dała za przejażdżkę rowerem! Nie jeździłam dobrych kilka lat. Ale teraz z moim szukamy dla siebie oto tych pojazdów i już planujemy rodzinne wycieczki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No to szybciutko kupować rowery, wsiadać i jechać w siną dal:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładny rower, stylowy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję :) Fajnie, że się podoba ;) Ja bardzo długo nie byłam do tego typu rowerów przekonana, ale w końcu kupiłam i jestem bardzo zadowolona, jeździ się na nim rewelacyjnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Barbara Swanson24 maja 2015 20:24

  I just started to potty train my 2th child and unlike my first child it was a nightmare...until I found this amazing site ( http://tinyurl.CoM/pottyTrain12 ) that make it really easy.

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziekuję za komentarze! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...