piątek, 13 marca 2015

3 sposoby na…

... spędzenie czasu wiosną.

To miało być wiosenne wyzwanie, dlatego tez postanowiłam pozostać w tym temacie i przedstawić 3 sposoby na spędzenie czasu wiosna. Oto one:

 • porządki - nieco przyziemne, ale gdy pogoda jest typowo marcowa, wieje i pada i nie chce się wychodzić z domu, warto zająć się czymś pożytecznym, a jedna z takich czynności są właśnie wiosenne porządki, odświeżenie mieszkania po zimie, wywietrzenie pokoi, wprowadzenie kolorów np. kwiatów. 
 • spędzanie czasu na świeżym powietrzu i obserwowanie przyrody budzącej się do życia - to świetna okazja, aby zacząć wygrzewać się w promieniach słoneczka, które już o tej porze roku milo przygrzewają, porobić zdjęcia kwiatom i młodym roślinkom, posłuchać śpiewu ptaków. 
 • przejażdżki rowerowe - fantastyczna forma spedzania czasu, wspaniała rozrywka, idealna zarowno dla samotnikow jak i osob lubiacych towarzystwo. Tras i opcji takich wycieczek jest nieskonczenie wiele, wszystko zalezy od tego jaki styl jazdy sie lubi.

Pozdrawiam!

7 komentarzy:

 1. wiosna to idealna pora na rower :) uwielbiam rowerowe wyprawy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie w tym roku chcę się ostro wziąć za wycieczki rowerowe, na razie planuje trasy. A co do porządków to na wiosnę chce mi się sprzątać bardziej niż na inne pory roku. Pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wiosna :) mogłaby trwać pół roku

  OdpowiedzUsuń
 4. taaak! kupiliśmy jesienią rowery - nasz syn uwielbia jazdę z tatusiem. Wiosną będziemy duuuużo jeździć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie piękne zdjęcia! Wiosna zachwyca :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj nie, dość roweru! Tu w Danii jeździmy rowerami zawsze - czy deszcz, śnieg, wichura ;) Po powrocie do Polski już tylko spacery ;)
  Piękne wiosenne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziekuję za komentarze! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...