Co robić, aby móc więcej podróżować

Początek nowego roku to świetny czas, aby zacząć planować wyjazdy, wakacje, urlopy. Wielu z Was z pewnością chciałoby móc podróżować lub podróżować więcej. Często jednak na przeszkodzie staje brak funduszy lub czasu. Dlatego też postanowiłam przygotować kilka porad, które mogą sprawić, że uda się Wam odłożyć nieco pieniędzy i zorganizować trochę czasu, aby odwiedzić ciekawe miejsca. 
Nie mam tu na myśli jedynie dwutygodniowych wakacji all inclusive na jakichś egzotycznych wyspach, ale przede wszystkim krótkie weekendowe lub 3-4 dniowe wyjazdy do innych miast, czy jednodniowe wypady za miasto. Wszystko zależy od tego co lubisz i co cię interesuje. Każdy nawet najmniejszy wyjazd może być wspaniałą podróżą z której przywieziesz masę wspaniałych wspomnień. 
Zacznijmy od początku:

Jak widzicie są to bardzo proste, powiedziałabym nawet podstawowe zasady planowania wyjazdów. Jestem pewna, że przy odrobinie dobrych chęci i silnej woli oraz skorzystaniu z tych kilku moich rad Wasza mobilność, ilość wyjazdów i wycieczek znacząco wzrośnie. Tak jak napisałam wcześniej - wystarczy tylko chcieć;) 


A czy Wy macie jakieś swoje sposoby na to, aby więcej i częściej podróżować? Podzielcie się nimi! ;) 

Pozdrawiam!

Etykiety: ,