Ulubiona lista muzyczna do pracy kreatywnej

Kolejny dzień wyzwania blogowego będzie upływał przy dźwiękach naszej ulubionej muzyki.Mówiąc szczerze nie mam ulubionej muzyki konkretnie do tego czy innego zajęcia. W ogóle zauważyłam,że ostatnio słucham mało muzyki, a jeśli już mi się zdarzy to pozostaje przy starych, sprawdzonych szlagierach. Zdecydowanie bardziej odpowiada mi stara, dobra muzyka z lat 70, trochę kawałków z lat 80 i 90, późniejsza muzyka to zwykła sieczka, której nie trawie. Odnosi się to zarówno do muzyki polskiej jak i zagranicznej. Mam niesamowity szacunek i podziw dla zespołów, które kreatywnie działają i tworzą od 30-40 lat!

Muzyka jakiej słucham zależy oczywiście od nastroju, jednak najczęściej włączam coś energetyzującego, co podrywa mnie z krzesła jak np. to:


Zdarza się również, że mam ochotę na coś spokojnego i nastrojowego, wtedy wybieram np. to:


Jeżeli jednak interesuje Was szersza gama muzyki, którą lubię, to tu jest lista utworów, którą przygotowałam w tym roku na 30 urodziny siostry, a tutaj lista utworów, które wybrałam na 60 urodziny taty. Jest to kawał dobrej muzyki i do niej najczęściej lubię wracać. Znajdziecie tam zarówno polska, jak i zagraniczna muzykę z czasów gdy jeszcze większości z nas nie było na świecie, a która dzięki swojej mocy przetrwała do dziś, a nie została zapomniana po jednej piosence.

Tak jak wspomniałam na początku, najchętniej sięgam po moich wiecznie żywych faworytów, oto kilka przykładów:

A jakiej muzyki Wy słuchacie?

Pozdrawiam!

Etykiety: , ,