Osoba, która mnie inspiruje

Kolejny dzień wyzwania blogowego u Uli przebiega pod hasłem - osoba, która mnie inspiruje. Mówiąc szczerze trudno mi wybrać jedną osobę, którą mogłabym określić jako swoje guru, nie mogę ograniczyć się do jednej osoby, ponieważ wielu ludzi wpływa na mnie w ten czy inny sposób, inspiruje i motywuje do działania.


Osoby, które obecnie mnie inspirują to głównie różni blogerzy, których praca, a co za tym idzie kształtowanie blogosfery ma ogromne znaczenie i wpływ na mnie i na to co sama tworzę. Często w czasie czytania innych blogów przychodzą mi do głowy różne pomysły, o których chciałabym napisać u siebie (nie mylić z podkradaniem czy kopiowaniem!). 
Piękne zdjęcia inspirują mnie do pracy nad własnym warsztatem i dążenia do perfekcji w tej dziedzinie.
Jak widzicie trudno wymienić jakiegoś jednego konkretnego autora, ponieważ jest ich tak wielu, a codziennie odkrywam nowych!
Jednym ze wspanialszych miejsc gdzie można zainspirować się na dowolny sposób jest Pinterest, znaleźć tam można inspiracje kulinarne, modowe, blogowe, DIY i wiele innych. Tam też można znaleźć wielu wspaniałych i ciekawych blogerów.
Inspiruje mnie również, a może przede wszystkim - Ula, pomysłodawczyni i organizatorka tego wyzwania, dzięki której pieszę te posty i udaje mi się je codziennie publikować.


Pozdrawiam!


Etykiety: ,